Shtrydhëse Frutash

Shfaqur 1 deri 36 nga 48 (2 Faqe)
SHTRYDHESE  AGRUMESH BOSCH MCP3000  (180W)
-21%

SHTRYDHESE AGRUMESH BOSCH MCP3000 (180W)

3,390Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 3,390Lekë

Shtrydhese agrumesh e markes Bosch.Pergatisni lengun e shijshem  te portokallit ne vetem pak minuta.E pershtatshme për agrumesh të mëdha dhe të voglaProdhim shpejt i lengut për shkak të lëvi..

SHTRYDHESE  SLOW JUICER FERRARI G2007200  (120W)
-38%

SHTRYDHESE SLOW JUICER FERRARI G2007200 (120W)

7,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

Shtrydhese Ferrari, Slow Juicer.Me funksionin e shtrydhjes se ngadalte do të keni mundësi të krijoni një larmi të lëngjeve të shëndetshme dhe natyrore, direkt në shtëpinë tuaj. Procesi i ngadalte i sh..

SHTRYDHESE AGRUME SENCOR SCJ1051GR (40W)
-32%

SHTRYDHESE AGRUME SENCOR SCJ1051GR (40W)

1,290Lekë

1,890Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

Shtrydhese agrumesh e markes SencorE pershtatshme per pergatitjen e lengut te fresket te agrumeve.Me dy aksesore per shtrydhje , ju lejon te shtrydhni te gjitha llojet e agrumeve.Rrotullohet nga te dy..

SHTRYDHESE AGRUMESH BRAUN MPZ9 (20W)
-19%

SHTRYDHESE AGRUMESH BRAUN MPZ9 (20W)

2,890Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 2,890Lekë

Lëng i freskët ? Shpejtë dhe  lehtë me shtrydhesen e agrumeve Braun MPZ9. Portokall, mandarina, grejpfrut, limon? Braun i shndërron ato në një lëng të pasur me vitamina.E lehte per t'u pastruar, ..

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3364 (20W)
-22%

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3364 (20W)

1,790Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

Shrydhese agrumesh e markes DCG.Per lengje te fresketa portokalli, limoni dhe agrumesh te tjera.Rrotullohet ne dy drejtime dhe funksionon  thjeshte me presionin e dores E lehtë për t'u pastr..

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3365
-30%

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3365

1,390Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3365Shtrydhese manuale agrumesh. ..

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3366 (60W)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Shtrydhese agrumesh e markes DCG ZP3366Niseni diten me lengun e fresket te portokallit te shtrydhur me dhtrydhesen DCG.Me 4 aksesore shtese, 2 per shtrydhjen e lengut dhe 2 per filtrimin e pulpit te a..

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3375 (300W)
-27%

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3375 (300W)

4,590Lekë

6,290Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3375 (300W)Dizajn elegant dhe i rafinuar, i jep edhe me shume finese kuzhines suaj.E pajisur me dy aksesore per shtrydhje te plote te frutit.Falë motorit AC me 300 W fuqi. ar..

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3385 (85W)
-13%

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3385 (85W)

3,490Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3385 (85W)..

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP
-27%

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP

1,390Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP..

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP KJ1003
-43%

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP KJ1003

2,299Lekë

3,999Lekë

EksTaksë: 2,299Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP KJ1003..

SHTRYDHESE AGRUMESH FERRARI G2003300 (40W)
-24%

SHTRYDHESE AGRUMESH FERRARI G2003300 (40W)

1,890Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH FERRARI G2003300 (40W)..

SHTRYDHESE AGRUMESH MACOM CUT&SQUEEZE 853 (90W...
-17%

SHTRYDHESE AGRUMESH MACOM CUT&SQUEEZE 853 (90W...

3,990Lekë

4,790Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

Shtrydhese agrumesh e markes Macom.Me sistemin "Cut & Squeeze"  e pret dhe e shtrydh portokallin.E pajisur me nje kapak mbrojtes nuk lejon qe te ndotet kuzhina juaj,sepse parandalon sperkatje..

SHTRYDHESE AGRUMESH MANUALE KALE
-30%

SHTRYDHESE AGRUMESH MANUALE KALE

6,290Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 6,290Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH MANUALE KALEMateriali i shtrydheses inoks.Leng frutash i fresket. plote shije dhe vitamina.Vetem me dy levizje merrni lengun e sheges, portokallit, limonit apo qitros.Eshte cilesor..

SHTRYDHESE AGRUMESH MANUALE KASANOVA
-20%

SHTRYDHESE AGRUMESH MANUALE KASANOVA

7,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

SHTRYDHESE AGRUMESH MANUALE KASANOVAMateriali i shtrydheses inoks.Leng frutash i fresket. plote shije dhe vitamina.Vetem me dy levizje merrni lengun e sheges, portokallit, limonit apo qitros.Eshte cil..

SHTRYDHESE AGRUMESH PHILIPS HR2738/00 (25W)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

SHTRYDHESE PHILIPS HR2738/00Pergatisni lengun e shijshem  te portokallit ne vetem pak minuta.Fale diazjnit kompakt ajo ze nje hapesire minimale ne kuzhinen tuaj.Pjeset e heqeshme mund te lahen n..

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01BLEU 70W
-32%

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01BLEU 70W

12,990Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

..

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01CREU 70W
-32%

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01CREU 70W

12,990Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

..

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01PBEU 70W
-32%

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01PBEU 70W

12,990Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

..

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01RDEU 70W
-32%

SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01RDEU 70W

12,990Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

..

SHTRYDHESE ARIETE 173 (700W)
-35%

SHTRYDHESE ARIETE 173 (700W)

8,990Lekë

13,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

Shtrydhese frutash e markes Ariete.Lëng i shijshem nga frutat e fresketa te fruatve ne cdo moment.Me 2 nivele shpejtesie dhe fuqi 700 W.Pjeset e heqshme mund te lahen ne lavastovilje.Permasat e produk..

SHTRYDHESE BOSCH BS-579 (500W)
-30%

SHTRYDHESE BOSCH BS-579 (500W)

8,990Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

Shtrydhese frutash e markes BoschMerrni antioksidantet dhe vitaminat e nevojshme per te qene ne forme ne cdo cast te dites.Tub ekstra-i madh 80 mm për të shtrydhur lëng nga fruta dhe perime ..

SHTRYDHESE BOSCH MES25A0 (700W)
-18%

SHTRYDHESE BOSCH MES25A0 (700W)

13,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mundeson shtrydhje te plote te futit.E shpejt, e lehte per t'u perdoru..

SHTRYDHESE BOSCH MES25C0 (700W)
-18%

SHTRYDHESE BOSCH MES25C0 (700W)

13,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mundeson shtrydhje te plote te futit.E shpejt, e lehte per t'u perdoru..

SHTRYDHESE BOSCH MES25G0 (700W)
-18%

SHTRYDHESE BOSCH MES25G0 (700W)

13,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mundeson shtrydhje te plote te futit.E shpejt, e lehte per t'u perdoru..

SHTRYDHESE BOSCH MES3500 (700W)

18,990Lekë

EksTaksë: 18,990Lekë

Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mundeson shtrydhje te plote te futit.E shpejt, e lehte per t'u perdorur dhe e lehte per t'u pastruar.Mat..

SHTRYDHESE BOSCH MES4000 (1000W)
-16%

SHTRYDHESE BOSCH MES4000 (1000W)

25,900Lekë

30,900Lekë

EksTaksë: 25,900Lekë

SHTRYDHESE BOSCH MES4000 (1000W)..

SHTRYDHESE DELUX MY-616A (1000W)
-44%

SHTRYDHESE DELUX MY-616A (1000W)

4,790Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

Shtrydhese e markes Delux modeli MY-616Me fuqi 1000W dhe dy nivele shpejtesie.Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 0.75 liter per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 1.5 liter.Materiali..

SHTRYDHESE ELECTROLUX ESF2000 (800W)
-29%

SHTRYDHESE ELECTROLUX ESF2000 (800W)

9,990Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

SHTRYDHESE ELECTROLUX ESF2000..

SHTRYDHESE FERRARI G2006400 (400W)
-24%

SHTRYDHESE FERRARI G2006400 (400W)

5,290Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

Shtrydhese frutash e markes FerrariE pajisur me një motor prej 400 W shtrydhese Ferrari, ka 2 nivele  shpejtësie , niveli i pare është ideal për shtrydhjen e frutave dhe perimeve më të buta ndërs..

SHTRYDHESE KENWOOD JE680 (700W)
-25%

SHTRYDHESE KENWOOD JE680 (700W)

11,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

Shtrydhese frutash Kenwood ka një sistem të shpejtë të lëngjeve i cili mund të japë një gotë me lëng të freskët në vetëm 15 sekonda. Eshtë në gjendje të përpunojë perime dhe fruta të plota në sajë të ..

SHTRYDHESE KENWOOD JUICE EXTRACTOR KJ770 (600W)
-58%

SHTRYDHESE KENWOOD JUICE EXTRACTOR KJ770 (600W)

5,490Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

Shtrydhese frutash e markes Kenwood.Tub ekstra-i madh 75 mm për të shtrydhur lëng nga fruta dhe perime të plota pa qene nevoja qe t'i prisni ato.Tehet prerese jane material inoxFuqia e motorit: 600 WK..

SHTRYDHESE KENWOOD JUICE EXTRACTOR KW208 (600W)
-55%

SHTRYDHESE KENWOOD JUICE EXTRACTOR KW208 (600W)

4,490Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

..

SHTRYDHESE LIMONI DSP
-23%

SHTRYDHESE LIMONI DSP

1,390Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

SHTRYDHESE LIMONI DSP..

SHTRYDHESE MOULINEX JU581136 (700W)
-27%

SHTRYDHESE MOULINEX JU581136 (700W)

12,990Lekë

17,900Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

Shtrydhese frutash e markes MoulinexLëng i shijshem nga frutat e fresketa ne cdo moment.Me 2 nivele shpejtesie dhe fuqi 700 W.Niveli i pare është ideal për shtrydhjen e frutave dhe perimeve më të buta..

SHTRYDHESE OCEAN OCJM100 (100W)
-30%

SHTRYDHESE OCEAN OCJM100 (100W)

3,490Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

SHTRYDHESE OCEAN OCJM100..

Shfaqur 1 deri 36 nga 48 (2 Faqe)