Etiketa: CEL16541

SMARTPHONE IPHONE 11 PRO MAX 256GB GOLD

 • 164,900Lekë

  179,990Lekë

  • Ex Tax:164,900Lekë
  • Kodi i produktit: CEL16541
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  IPHONE 11 PRO MAX (256GB / GOLD)Kapaciteti: 64GBEkrani: OLED HDR,  Super Retina XDR - 5,8 inç Rezolucion: 2436pEkrani iPhone 11 Pro ka kënde të rrumbullakosura që ndjekin një dizajn të ..

  IPHONE 11 PRO MAX (256GB / GOLD)


  Kapaciteti: 64GB

  Ekrani: OLED HDR,  Super Retina XDR - 5,8 inç 

  Rezolucion: 2436p

  Ekrani iPhone 11 Pro ka kënde të rrumbullakosura që ndjekin një dizajn të bukur të lakuar dhe këto kënde janë brenda një drejtkëndëshi standard. 

  Shfaqja e tonit të vërtetë

  Ekran me ngjyra të gjera (P3)

  Veshje oleophobic rezistente ndaj gjurmëve të gishtave

  Kamera

  Kamera trefishtë 12MP Ultra Wide, Wide dhe Telephoto

  Zmadhim optik 2x, zoom dixhital deri në 10x

  Modaliteti i portretit të avancuar dhe kontroll të thellësisë

  Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyral, Studio, Kontur, Skenë, Mono Faza, Mono me Çelës të Lartë)

  Stabilizim optik i dyfishtë i imazhit (i gjerë dhe telefoto)

  Lente me pesë elementë (Ultra Wide); lente me gjashtë elementë (gjerë dhe telefoto)

  Modaliteti i natës

  Brezi i ardhshëm Smart HDR për fotografi

  Regjistrim i gjërë i ngjyrave për fotot dhe Fotografitë e drejtpërdrejta

  Korrigjimi i përparuar i syve të kuq

  Stabilizimi automatik i imazhit

  Mbështetje video Slo ‑ mo për 1080p

  Videoja me kalimin e kohës me stabilizim

  Rregjistrim video

  Stabilizimi video kinematografik (4K, 1080p dhe 720p)

  Bëni fotografi 8MP akoma ndërsa regjistroni video 4K

  ID e fytyrës: Aktivizuar nga kamera TrueDepth për njohjen e fytyrës

  Luajtja e videos: përmbajtje Dolby Vision dhe HDR10

  Pasqyrimi AirPlay, fotot dhe videot në Apple TV 

  Sistemi operativ: iOS është sistemi operativ celular më personal dhe i sigurt në botë, i mbushur me karakteristika të fuqishme dhe i krijuar për të mbrojtur privatësinë tuaj.

  Mundësia e hyrjes: Me ndihmën e ndërtuar ‑ për vizionin, dëgjimin, lëvizshmërinë dhe të mësuarit, ju mund të shijoni plotësisht pajisjen më personale në botë.

  Bateria: Bateri litium-jon e rikarikueshme e integruar. I aftë për karikim të shpejtë: Deri në 50% karikim në rreth 30 minuta me adaptor 18W ose më të lartë.

  Skeda Teknike
  BATERIA 3969mAh
  KAMERA QUAD 12MP/12MP/12MP/12MP
  LLOJI I LIDHJES BLUETOOTH,WIFI
  LLOJI I RRJETIT GSM,CDMA,HSPA,EVDO,LTE
  MEMORJA 256 GB
  NGJYRA GOLD
  PROCESORI HEXA-CORE
  RAM 4 GB
  SENSOR ID E FYTYRES
  SIM DUAL SIM
  TEKNOLOGJIA E EKRANIT XDR OLED
  MADHESIA E EKRANIT 6.5 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar