Etiketa: CEL12254

SMARTPHONE GALAXY A51 PRISM 128GB CRUSH BLUE

 • 29,900Lekë

  43,990Lekë

  • Ex Tax:29,900Lekë
  • Kodi i produktit: CEL12254
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 SM-A515FZB PRISM CRUSH BLUEEkran i madh. Cmim i uletEkrani i Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani, të shikoni, të shfletoni dhe të bëni shumë ..

  SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 SM-A515FZB PRISM CRUSH BLUE


  Ekran i madh. Cmim i ulet

  Ekrani i Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani, të shikoni, të shfletoni dhe të bëni shumë detyra pa ndërprerje në një ekran me ekran të gjerë 6,5 "FHD+, të gjitha mundësohen nga teknologjia Super AMOLED. Gëzoni një përvojë smartphone që minimizon bezelin dhe maksimizon secilën inç të hapësirës së ekranit.


  Projektuar për një nivel të rafinuar stili dhe komoditeti

  Modeli ritmik i temës së dizajnit të A51 vjen në nuanca pastel të lëmuara dhe elegante, përfshirë Prism Crush Black, White, Blue dhe Pink. Një përfundim i shkëlqyeshëm i shkëlqimit shton prekjen e përsosur të stilit në trupin e tij të hijshëm dhe të hollë, duke përzierë në mënyrë të përsosur stilin me komoditetin në dorë.


  Kamera e mrekullueshme Quad për të kapur më shumë

  Shkoni me rezerva ultra të lartë me një Kamerë Kryesore 48MP për fotografi të pastra dhe të qarta ditën dhe natën. Një kamerë ultra e gjerë 123° 12MP kap më shumë pamje. Zgjidhni kamerën e azhurnuar 5MP Macro për pamje shumë të rafinuara nga afër dhe sigurohuni që subjekti të qëndrojë gjithmonë me efektet e shumta të Fokusit të Drejtpërdrejtë të Kamerës së Thellësisë 5MP. Kapni botën më të gjerë me fushën e vizionit më të gjerë të kamerës Ultra. Dhe me kamerën kryesore 48MP, historia juaj mbetet e ndritshme dhe e qartë gjatë gjithë ditës.


  MacroCam që kap detajet nga afër

  Xhirimi i integruar 5MP Macro Cam (40 mm) i Quad Cam me qartësi dhe cilësi duke ju ndihmuar të nxjerrni detaje ultra të imëta të fotografive tuaja nga afër. Aplikoni dhe rregulloni turbullimin natyror të sfondit (Bokeh) për të izoluar subjektin tuaj dhe për të rritur ndikimin e tij vizual.


  Shkrepje të qetë dhe të qëndrueshëm ashtu si pro

  Galaxy A51 regjistron si një kamerë veprimi pro-nivelit duke përdorur Kamera Ultra të Gjerë dhe softuer parashikues. Super i qëndrueshëm ju jep video të drejtpërdrejta të drejtpërdrejta, edhe kur udhëtimi juaj është në anën aventureske.


  Kamera e thellësisë sjell subjektin tuaj në qendër të vëmendjes

  Kamera me thellësi 5MP ju lejon të rregulloni thellësinë e fushës para dhe pasi të keni gozhduar shkrepjen. Kamera e përparuar e thellësisë 5MP nxjerr zhurmën e padëshiruar të sfondit nga imazhet tuaja për t'i bërë ato të duken më profesionale.


  Selfie tërheqëse u bënë më të lehta

  Ju dëshironi që selfie juaj të duket mirë. Pra, për pamje mahnitëse të ditës, kamera e përparme e Galaxy A51 32MP ju jep fotografi të qarta, me rezolucion të lartë. Dhe me fokusin në Selfie për të turbulluar butësisht sfondin, fytyra juaj bëhet yll.


  Bateri me jetëgjatësi pa asnjë ngarkesë shtesë

  Kur të jetoni jashtë, keni nevojë për një telefon që mund të zgjasë. Një bateri 4,000mAh (tipike) * ju jep fuqinë për të transmetuar, ndarë dhe për të luajtur më. Dhe nëse filloni të mbaroni, lidheni dhe ndizeni me karikim të shpejtë 15W.


  Magazinim premium pa ndonjë kosto shtesë

  Galaxy A51 ka përpunim të shpejtë dhe hapësirë ruajtëse të gjerë, në mënyrë që të mund të përqendroheni tani. Një procesor i përparuar Octa-core dhe deri në 8 GB RAM japin performancë të butë dhe efikase. Shkarkoni më shumë dhe fshini më pak me deri në 128 GB hapësirë të brendshme. Shtoni edhe më shumë me një kartë microSD 512 GB.


  GameBooster ju jep avantazhin

  Maksimizoni performancën me Game Booster. Pritini shpërqendrimet dhe vazhdoni lojën tuaj me një ndërfaqe të dedikuar dhe një menu të arritshme lehtë. Frame Booster jep grafikë lëvizje të qetë, të ngjashme me jetën. Dhe luani në mënyrën tuaj më të mirë pasi Game Booster mëson modelet tuaja të përdorimit për të optimizuar baterinë, temperaturën dhe kujtesën.


  Siguri e shkallës së mbrojtjes në dispozicion për të gjithë

  I integruar në harduerin dhe softuerin e telefonit që nga fillimi, Samsung Knox mbron telefonin tuaj nga momenti kur është ndezur. Duke ofruar siguri me shumë shtresa, ajo mbron informacionin tuaj më të ndjeshëm nga malware dhe kërcënimet me qëllim të keq.


  Gjurma e gishtit është çelësi

  Galaxy A51 vjen me vërtetim biometrik të teknologjisë së lartë. Skaneri i gjurmës së gishtit në ekran njeh gjurmën tuaj unike të gishtit, kështu që ju jeni i vetmi që mund të shtypni dhe zhbllokoni në një lëvizje të lehtë.


  Bëni më shumë me Bixby:

  Rutinat Bixby

  Galaxy A51 përshtatet me jetën tuaj, duke zvogëluar dritën blu dhe duke ndezur modalitetin Night për t'i bërë sytë tuaj të gatshëm për shtrat. Ai madje e mban telefonin tuaj të shkyçur dhe luan muzikë kur hipni në makinën tuaj. Ose mund t'i përshtatni nevojave tuaja me My Routine.

  Bixby Vision

  Merrni informacionin që ju nevojitet, më shpejt, me inteligjencën e vizionit të nivelit të ardhshëm të Bixby. Bixby Vision është i integruar në aplikacionin tuaj të kamerës për ta bërë jetën më efikase për ju. Përktheni menutë e restoranteve me lehtësi dhe kërkoni ato mobilje që keni parë në një parti thjesht duke i skanuar ato.


  Bërë për t'u përqëndruar

  Një ndërfaqe e ndërfaqes ju ndihmon të përqendroheni në atë që ka vërtet rëndësi për ju. Hardueri dhe softueri funksionojnë së bashku, me përmbajtje dhe veçori në majë të gishtave tuaj, në mënyrë që të mund të merrni më shpejt ato. Përdorni Modalitetin e Natës për një përvojë të rehatshme në errësirë dhe me pamje të qarta dhe intuitive përdorimi i telefonit tuaj është si natyra e dytë.

  Skeda Teknike
  BATERIA 4000 mAh
  KAMERA QUAD 48MP/12MP/5MP/5MP
  LLOJI I LIDHJES BLUETOOTH,WIFI
  LLOJI I RRJETIT GSM/HSPA/LTE
  MEMORJA 128 GB
  NGJYRA BLU
  PROCESORI OCTA-CORE
  RAM 4 GB
  SIM DUAL SIM
  TEKNOLOGJIA E EKRANIT SUPER AMOLED
  MADHESIA E EKRANIT 6.5 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar