Etiketa: TAB16455

TABLET MEDIACOM MSP1CY WHITE

 • 15,900Lekë
  • Ex Tax:15,900Lekë
  • Kodi i produktit: TAB16455
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TABLET MEDIACOM MSP1CY WHITESistemi operativ Android 9.0 Bateria- Teknologjia Polimer litiumiKapaciteti 5000 mAhLidhshmëria Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi + 3GLidhje interneti Wi-Fi + 3GTeknologjia ce..
  TABLET MEDIACOM MSP1CY WHITE

  Sistemi operativ Android 9.0 
  Bateria- Teknologjia Polimer litiumi
  Kapaciteti 5000 mAh

  Lidhshmëria Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi + 3G
  Lidhje interneti Wi-Fi + 3G
  Teknologjia celulare  3G

  Përmasat dhe pesha Gjerësia 16,66 cm, thellesi 0,92 cm, lartësia 25,11 cm
  Pesha 560 g

  Zgjerimi i slotit 1 x microSD | 1 x mikro kartë SIM
  Ndërfaqet 1 x kufje | 1 x Mikro-USB

  Kamera perballe- Rezolucioni i sensorit  0,3 Megapiksel
  Kamera e pasme- Rezolucioni i sensorit 2 megapiksel

  Kujtesa 16 GB
  RAM 2 GB - DDR3 SDRAM

  Kartat e Kujtesës Flash microSD
  Kapaciteti maksimal 128 GB

  Procesori MT8321
  Frekuenca e orës së procesorit 1.3 GHz
  Nr. Thelbi Katër bërthamorë  Skeda Teknike
  BATERIA 5000 mAh
  KAMERA 2 MP/0.3 MP
  KARTA E MEMORIES MICROSDXC
  MEMORJA 16 GB
  NGJYRA E BARDHE
  PROCESORI MEDIATEK
  RAM 2 GB
  SIM MICRO-SIM
  MADHESIA E EKRANIT 10.1 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar