Etiketa: TAB16683

TABLET MEDIACOM MSP1EY4G

 • 18,900Lekë
  • Ex Tax:18,900Lekë
  • Kodi i produktit: TAB16683
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  EkraniMadhesia e ekranit  25,6 cm (10,1 ")Rezulucioni i ekranit 1280 x 800 pikselTeknologjia e ekranit  IPSProcesoriProdhuesi i procesorit Spreadtrum CommunicationsFamilja e procesorëve Spre..
  Ekrani
  Madhesia e ekranit  25,6 cm (10,1 ")
  Rezulucioni i ekranit 1280 x 800 piksel
  Teknologjia e ekranit  IPS

  Procesori
  Prodhuesi i procesorit Spreadtrum Communications
  Familja e procesorëve Spreadtrum
  Modeli i procesorit SC9863
  Frekuenca e procesorit 1.6 GHz
  Bërthamat e procesorit 8

  Kujtesë e brendshme 2 GB
  Kapaciteti i ruajtjes së brendshme 16 GB
  Kartat e përputhshme të kujtesës MicroSD (TransFlash)
  Madhësia maksimale e kartës së kujtesës 128 GB
  Media e ruajtjes Flash

  Rezolucioni i kamerës së pasme (numerike) 5 MP
  Rezolucioni i kamerës së përparme (numerike) 2 MP

  Gjenerimi i rrjetit celular 4G
  Standardi 4G LTE-FDD
  Versioni Bluetooth 4.0
  Wi-Fi standardi më i lartë Wi-Fi 4 (802.11n)
  Standardet Wi-Fi 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
  Lloji i kartës SIM MicroSIM

  Portet dhe ndërfaqet
  Mikro-USB 2.0  x1
  Lidhja e kufjeve 3.5 mm

  Ngjyra e produktit Bardhë
  Platforma Android
  Sistemi operativ  Android 9.0
  Teknologjia e baterisë Lithium Polymer (LiPo)
  Kapaciteti i baterisë 6000 mAh
  Tensioni i baterisë 3.7 V

  Pesha dhe dimensionet
  Gjerësia 247 mm
  Thellësia 162.5 mm
  Lartësia 9.7 mm
  Pesha 501 g
  Skeda Teknike
  BATERIA 6000 Mah
  KAMERA 5MP / 2MP
  KARTA E MEMORIES MICRO-SD
  MEMORJA 16 GB
  NGJYRA E BARDHE
  PROCESORI OCTA CORE
  RAM 2 GB
  SIM MICRO-SIM
  MADHESIA E EKRANIT 10.1 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar