Etiketa: TAB14692

TABLET SAMSUNG S4 LTE SM-T835NZ ,BLACK

 • 79,900Lekë

  95,990Lekë

  • Ex Tax:79,900Lekë
  • Kodi i produktit: TAB14692
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  TABLET SAMSUNG S4 LTE SM-T835NZ ,BLACKSamsung Galaxy Tab S4 10.5 ”(S Pen), 64 GB, Gri, Wi-FiNjë ekran më i gjerë 10.5 ”super AMOLED dhe raporti cep më cep 16:10 japin përvoja të vërteta kinematografik..
  TABLET SAMSUNG S4 LTE SM-T835NZ ,BLACK
  Samsung Galaxy Tab S4 10.5 ”(S Pen), 64 GB, Gri, Wi-Fi
  Një ekran më i gjerë 10.5 ”super AMOLED dhe raporti cep më cep 16:10 japin përvoja të vërteta kinematografike.
  Eksploroni, punoni dhe shikoni shfaqjet tuaja të preferuara në një ekran të pastër dhe mahnitës te mrekullueshëm. Transformoni Galaxy Tab S4 tuaj në një përvojë PC me DeX * revolucionar. Krijoni prezantime në PowerPoint dhe rishikoni buxhetet në excel në kafenenë tuaj të preferuar. Pastaj redaktoni, skiconi dhe kapni frymëzimin me S Pen .Mund të kontrolloni edhe Tab S4 tuaj nga një distancë me Google Assistant.

  Transformoni Tabletën tuaj në një PC
  Bashkangjitni mbulesën e tastierës * dhe DeX do ta shndërrojë tabletin tuaj në një përvojë të plotë në desktop. 
  * Mbulesa e tastierës Samsung Galaxy Tab S4 shitet veçmas.

  S Pen Personalizoni mesazhet me GIF dhe shënoni ide pa zhbllokuar tabletin tuaj. S Pen i përfshirë klipon, zmadhon dhe nuk ka nevojë kurrë për karikim.

  Tableti juaj dëgjon dhe i përgjigjet zërit tuaj kur tableti juaj është jashtë mundësive. Merrni përgjigje, merrni telefonata, luani një këngë, kontrolloni temperaturën dhe më shumë.

  Tingull Kinematik - Dolby Atmos ju rrethon në zë, duke ju dhënë një përvojë të vërtetë kinematografike. Plus, altoparlantët quad - akorduar nga AKG - japin cilësi audio të vërtetë.

  Karikohu shpejt dhe Shko-Ndizeni shpejt me karikim të shpejtë. Dhe merrni deri në 16 orë * riprodhim video me një karikim të vetëm.

  Lidhur me zgjuarsi- Kontrolloni të gjitha pajisjet e lidhura të shtëpisë nga tableti juaj. Rregulloni dritat, mbyllni dyert dhe kontrolloni termostatin. Plus, merrni detaje nëse merrni një paralajmërim të kamerës së sigurisë.

  Ekrani AMOLED
  Madhësia 10.5'' , 321.9 cm2 
  Rezolucioni 1600 x 2560 piksel, raporti 16:10 
  PLATFORM OS Android 8.1 (Oreo), i azhurnueshëm në Android 10, One UI 2.0
  Procesori Chipset Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 (10 nm)
  CPU okta-bërthamë (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)
  GPU Adreno 540
  Përmasat 249,3 x 164,3 x 7,1 mm 
  Pesha 482g 
  SIM Nano-SIM

  Vendi i kartës MEMORY microSDXC 
  Memoria e brendshme 64 GB 4 GB RAM

  KAMERA KRYESORE Single 13 MP, 
  Karakteristikat e blicit LED, HDR, panorama
  Video 4K @ 30fps

  KAMERA SELFIE Single 8 MP
  Video 1080p @ 30fps

  Bluetooth 5.0, A2DP, LE
  GPS Po, me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

  USB Type-C 3.1

  Bateria Lloji Li-Po 7300 mAh
  Karikimi  i shpejtë 18W

  Skeda Teknike
  BATERIA 7300 mAh
  KAMERA 13 MP/8 MP
  KARTA E MEMORIES MICROSDXC
  MEMORJA 64 GB
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI OCTA-CORE
  RAM 4 GB
  SIM NANO-SIM
  MADHESIA E EKRANIT 10.5 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar