Etiketa: LODRA

TAPET PUZZLE ME NGJYRA 60x2x90CM

 • 0Lekë
  • Ex Tax:0Lekë
  • Kodi i produktit: LOD22796
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  Tapet puzzle per femije dhe per te rritur.Një tapet por edhe një vend që fëmija juaj të luajë lirshëm.Struktura e saj ju lejon të mbuloni një zonë të butë të madhësisë së preferuar për të lejuar të ve..
  Tapet puzzle per femije dhe per te rritur.
  Një tapet por edhe një vend që fëmija juaj të luajë lirshëm.
  Struktura e saj ju lejon të mbuloni një zonë të butë të madhësisë së preferuar për të lejuar të vegjlit të luajnë në paqe, duke shmangur të ftohtin e pllakës, duke e mbrojtur atë nga gunga. Gjithashtu i shkëlqyeshëm për përdorime sportive të tilla si artet marciale dhe joga.
  Materiali : gome 
  Permasat : 60x2x90CM
  Gjendje ne kater ngjyra, : e verdhe , e kuqe, jeshile dhe blu

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar