Etiketa: TV12091

TELEVIZOR LG 43" 4K UHD SMART 43UM7600

 • 48,900Lekë

  69,900Lekë

  • Ex Tax:48,900Lekë
  • Kodi i produktit: TV12091
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TELEVIZOR LG 43UM7600Jetoni në endrra me LG AI TV LG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit të TV me Asistentin e Google dhe Alexa.Shtypni dhe mbani të shtypur butonin në Remote Magjike për të f..

  TELEVIZOR LG 43UM7600


  Jetoni në endrra me LG AI TV 

  LG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit të TV me Asistentin e Google dhe Alexa.Shtypni dhe mbani të shtypur butonin në Remote Magjike për të filluar - nuk nevojiten pajisje të tjera.


  Rezolucioni 4K - Një standard i ri për definicion të lartë 

  Përjetoni imazhe më realiste me detaje të imëta dhe ngjyra të gjalla në ekranin 4K - i cili ofron rezolucion katër herë më të madh se Full HD.


  Perfshirje e vërtetë. Edhe në kënde të gjera të shikimit. 

  Kudo që të uleni, këndi i gjerë i shikimit i panelit IPS 4K ju mban të entuziazmuar me realizëm spektakolar - duke shfaqur pothuajse 100% saktësi ngjyrash, madje edhe nga një kënd 60 gradë.


  Përpunues quad core për imazhe të mprehta dhe të pastra 

  Një procesor i shpejtë, i saktë me katër bërthama eliminon zhurmën dhe krijon ngjyrë dhe kontrast më dinamik. Imazhet me rezolucion të ulët rriten dhe riprodhohen në imazhe me cilësi afër 4K.


  Saktësia e vërtetë e ngjyrave 

  Dallimi më i vogël i ngjyrave pasqyrohet me saktësi për të dhënë ngjyra më të mprehta, më të pasura dhe më realiste.


  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 43
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar