Etiketa: TV16425

TELEVIZOR HITACHI 32" LED HD 32HE1005

 • 17,900Lekë

  26,990Lekë

  • Ex Tax:17,900Lekë
  • Kodi i produktit: TV16425
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TV LED HITACHI 32HE1005HD-READY2 HDMI, 1 USBDolby Audio AUDIO DOLBYBëhuni gati të përjetoni sistemin e zërit të pasur, të qartë dhe të fuqishëm me Dolby Audio në shtëpi.CILESIA E IMAZHIT PA KOMPR..

  TV LED HITACHI 32HE1005


  AUDIO DOLBY

  Bëhuni gati të përjetoni sistemin e zërit të pasur, të qartë dhe të fuqishëm me Dolby Audio në shtëpi.


  CILESIA E IMAZHIT PA KOMPROMIS.

  Picture Master është teknologji e zhvilluar nga inxhinierët HITACHI më me përvojë.


  PERPUNIMI I IMAZHIT I PERMIRESUAR.

  Indeksi i fotos më të mirë është treguesi më i mirë i cilësisë për objektet që lëvizin shpejt në ekran. Frekuenca, rezolucioni i ekranit, shpejtësia e përpunimit dhe teknologjia e figurës është llogaritur për të treguar ndryshimin e performancës së përgjithshme të figurës. Ky televizor është ideal për të parë përmbajtje dinamike si sporte, gara ose filma aksion. Shijoni të gjitha detajet në sport, ngjyrat e gjalla në natyrë dhe shpejtësinë e lartë në filma.


  USB PER RREGJISTRIM DHE PLAYBACK.

  Hyrja USB ju lejon të regjistroni programin që po shikoni aktualisht në njësinë USB. TV duhet të integrojë multimedia dhe ju lejon të luani video, foto dhe fotografi nga USB në formate të ndryshme të njohura.


  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 32
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar