Etiketa: TV16427

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART 43HK6100W

 • 35,990Lekë

  49,900Lekë

  • Ex Tax:35,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV16427
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TV LED HITACHI 43HK6100W 4K UHD SMARTTeknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme.UltraHD 4K ju lejon te shijoni imazhe 4 here me te qarta se FullHD p..

  TV LED HITACHI 43HK6100W 4K UHD SMART


  Teknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme.

  UltraHD 4K ju lejon te shijoni imazhe 4 here me te qarta se FullHD per t'ju emocionuar ne cdo moment. Me ULTRA HD 4K me një numër të lartë pikselësh, ju jeni një hap më afër realitetit.

  Dolby Vision HDR, kombinon ngjyrat magjepsëse, kontrastin dhe shkëlqimin për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit të televizionit në argëtim.

  Ndaloni kohën dhe shijoni kënaqësinë me teknologjinë e shfaqjes së zhvilluar me Smart TV, e cila përmban shumë aplikacione që mund t'i përdorni në jetën tuaj të përditshme.

  Netflix per t'u emocionuar me filmat me te fundit, Youtube per te shijuar tashme mund t'i aksesoni ne cdo moment.

  ME / MC, me teknologjinë e balancimit të lëvizjes, shijoni shikimin e pandërprerë të televizionit pa humbje të imazhit

  Me TV Smart, që është më shumë sesa një TV, ju jeni kufiri i asaj që mund të bëni.

  Aplikimi i Hitachi SmarTVue Center është i dedikuar për Hitachi SmartTV për të rritur përvojën e shikimit në TV.

  Aplikacioni ju lejon të ndani me lehtësi përmbajtjen e mediave në pajisjen tuaj celulare në TV tuaj dhe të shikoni përmbajtjen në TV duke përdorur teknologjinë e saj FollowMe TV.

  Hitachi SmarTVue Center gjithashtu sinkronizon me TV-në tuaj, ofron Udhëzues gjithëpërfshirës të Programit Elektronik dhe lejon kontroll të plotë të televizorit tuaj edhe me zërin tuaj.

  Në këtë mënyrë, ju mund të regjistroni ose kujtoni programet tuaja të dëshiruara mbi aplikacionin. 

  Duke përdorur funksionalitetin SocialTV, mund të keni akses në shërbimet sociale siç janë Twitter dhe Facebook.

  Dizajn elegant dhe i rafinuar pershtatet natyrshem me hapesiren tuaj dhe ju mundeson qe te shikoni filmin tuaj te preferuar si ne kinema.

  Përgatituni të provoni sistemin audio te pasur te qarte dhe te fuqishme me DolbyAudio.

  Duke lidhur  USB ose hard diskun e jashtëm, ju mund të shijoni pothuajse çdo përmbajtje në TV tuaj. Shikoni video dhe shikoni foto në një ekran më të madh në rezolucion më të lartë.

  Lloji i procesorit : Dual Core

  Karakteristika : Miracast / Mirroring Screen, Smart Remote, HBB Tv,  NTSC Playback, USB Media Player, USB PVR
  Portat hyrese: 3 HDMI, 1 USB, Bluetooth, Component Video, Composite Video, SCART, VGA (D-Sub15) .

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 43
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar