Etiketa: TV17078

TELEVIZOR LG 49'' 49UN74003 LED 4K UHD SMART

 • 59,990Lekë

  74,900Lekë

  • Ex Tax:59,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV17078
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TV LED LG 49UN74003 4K UHD SMARTMadhësia e ekranit 49''Lloji i ekranit 4K UHD Rezolucioni 3840 x 2160IPS Procesori Master Procesor Quad Core 4KImage Enhancing Image EnhancingHDR Active HDRHD..
  TV LED LG 49UN74003 4K UHD SMART
  Madhësia e ekranit 49''
  Lloji i ekranit 4K UHD 
  Rezolucioni 3840 x 2160IPS 
  Procesori Master Procesor Quad Core 4KImage Enhancing Image Enhancing
  HDR Active HDRHDR10 Pro Po (4K / 2K)
  Dalja 20W (10W për kanal) 
  Bluetooth Po 
  Lidhshmëria e telefonit celular Po
   Aplikimi ThinQ Po
  Sistemi operativ (OS) webOS Smart TV

  Televizor 4K për të gjitha nevojat tuaja argëtuese
  TV LG UHD u bë për të argëtuar duke çuar gjithçka që shikoni në një nivel të ri. Pavarësisht nëse është kinema, sport ose lojëra,  sjell imazhe reale 4K me ngjyra të gjalla dhe detaje të shkëlqyera. .

  Procesori me katër bërthama 4K
  Procesori heq zhurmën e videos dhe krijon ngjyra dhe kontrast më të gjallë. Imazhet me rezolucion të ulët rriten dhe riprodhohen me cilësi afër 4K.
  Reduktimi i zhurmës, ngjyra dinamike dhe ikonat ngritëse dhe një ekran televizori që tregon një pamje piktoreske të maleve, pyjeve dhe një liqeni.

  Këndi i gjerë i shikimit dhe ngjyra e gjallë nga çdo kënd
  Shikoni ekipet tuaja të preferuara duke luajtur në një ekran me ngjyra spektakolare realiste, pa marrë parasysh se ku uleni.

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 49
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar