Etiketa: TV16899

TELEVIZOR LG 50'' LED 50NANO796 SMART

 • 76,900Lekë

  109,990Lekë

  • Ex Tax:76,900Lekë
  • Kodi i produktit: TV16899
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TV LED LG 50NANO796TEKNOLOGJIA LG NanoCell: teknologjia LED më e përparuar. Teknologjia revolucionare nano-inxhinierike e LG zhduk një sistem fillestar filtrimi që rafinon imazhin e parashikuar dhe je..
  TV LED LG 50NANO796

  TEKNOLOGJIA LG NanoCell: teknologjia LED më e përparuar. Teknologjia revolucionare nano-inxhinierike e LG zhduk një sistem fillestar filtrimi që rafinon imazhin e parashikuar dhe jep cilësi jashtëzakonisht të fuqishme të fotos më të pastër dhe më reale
  Ngjyra të pastra dhe realiste. LG NANO79 prodhon një cilësi të shkëlqyer të fotos me ngjyra të pastra dhe realiste. Kjo është për shkak të sistemit unik të filtrimit të inxhinierisë nano të LG, rezolucionit të ekranit 4K Ultra HD, procesorit LG Quad Core dhe 4K HDR.
  Përvojë e jashtëzakonshme e zërit. Një cilësi e shkëlqyer e fotos kërkon një cilësi të shkëlqyeshme të zërit. Kjo është arsyeja pse LG NANO79 prodhon një tingull të pabesueshëm që rrit përvojën tuaj argëtuese, falë veçorisë AI Sound
  PROJEKTIMI: dizajn i sofistikuar dhe minimalist. LG NANO79 përmban një dizajn të hollë dhe mbajtës elegant të gjysmëhënës
  Teknologjia e lidhjes: HDMI
  Madhësia e ekranit: 50''
  SMART PO
  SISTEMI OPERATIV ANDROID
  WIRELESS PO
  MARRESI DIGITAL DVB-T2 / C / S2
  Portet totale të HDMI: 4
  Rezolucioni 4K
  Lidhjet Wireless, Bluetooth, USB, Ethernet, HDMI
  Teknologjia e ekranit LED
  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 50
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar