Etiketa: TV16722

TELEVIZOR LG 65" 4K UHD SMART 65UN73003

 • 97,900Lekë

  119,990Lekë

  • Ex Tax:97,900Lekë
  • Kodi i produktit: TV16722
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TELEVIZOR LG 65" 4K UHD SMART 65UN730034K real për më të mirën në argëtimTelevizori LG UHD u krijua për të sjellë më të mirën në gjithçka që shikoni. Pavarësisht nëse janë filma, sporte apo lojëra vid..

  TELEVIZOR LG 65" 4K UHD SMART 65UN73003


  4K real për më të mirën në argëtim

  Televizori LG UHD u krijua për të sjellë më të mirën në gjithçka që shikoni. Pavarësisht nëse janë filma, sporte apo lojëra video, ajo sjell imazhe reale ne 4K me ngjyra të gjalla dhe detaje të pabesueshme. Gëzoni imazhe edhe më realiste me rezolucion katër herë më të madh se Full HD.


  Procesori Quad Core 4K, Imazhe më të gjalla

  Procesori eliminon zhurmën në video dhe krijon ngjyra dhe kontraste më të gjalla. Imazhet me rezolucion të ulët përmirësohen dhe riprodhohen me një cilësi sa më afër me atë të 4K.


  AI ThinQ, Një qendër e vetme për të gjitha shërbimet

  Inteligjenca LG AI ThinQ e bën jetën edhe më të lehtë. Njohja natyrore e zërit ju lejon të kontrolloni dhe komandoni ekosistemin tuaj të zgjuar.


  FILMMAKER MODE, Si në kinema

  Procesori rregullon automatikisht imazhin, duke çaktivizuar efektin "zbutja e lëvizjes" për një efekt "lëvizje të plotë". Riprodhoni me besnikëri imazhet ashtu siç janë menduar nga regjisorët, për një përvojë të vërtetë kinematografike.


  HDR 10 Pro & HLG Pro

  Shikoni përmbajtjen në përcaktim shumë të lartë. TV LG UHD ofron cilësi të fotos HDR dhe mbështet formate të tilla si HDR 10 Pro dhe HLG Pro.


  Ultra Surround, Përvojat e reja të tingullit.

  Kanalet e shumta audio virtuale krijojnë një përvojë akoma më gjithëpërfshirëse të zërit. Dëgjoni dialogët më të padëgjueshëm dhe tingujt më të sofistikuar sikur të ishit në skenë.


  Argëtim i pakufizuar, Përmbajtje e pafund. Argëtim i pafund

  Hyni në Disney +, aplikacionin Apple TV, Netflix dhe LG Channels. Zgjidhni nga filmat më të fundit, seritë televizive, dokumentarë dhe ngjarje të drejtpërdrejta sportive - të gjitha në një vend.


  Jeta bëhet më e zgjuar me webOS-in e ri

  Gëzoni edhe më shumë përmbajtje me shërbimet e transmetimit si Netflix, YouTube, Disney + dhe më shumë. Dhe tipari i ri i kontrollit të zërit ju lejon të kontrolloni pajisjet shtëpiake me zërin tuaj.


  Projektuar për hapësirat tuaja

  Bezel i hollë dhe linjat moderne të hijshme të LG UHD TV sjellin elegancë në mjedisin tuaj dhe ju japin përvojën më të mirë të shikimit.

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 65
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar