Etiketa: TV16360

TELEVIZOR PHILIPS 32'' LED 32PHS4504/12

 • 17,990Lekë

  29,900Lekë

  • Ex Tax:17,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV16360
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  TV LED PHILIPS 32PHS4504/12LED TV  Pixel Plus HDPixel Plus HD. Imazhe të mprehta, pa marrë parasysh burimin.Motori Philips Pixel Plus HD optimizon cilësinë e figurës për të dhënë imazhe të fre..
  TV LED PHILIPS 32PHS4504/12

  LED TV  Pixel Plus HD

  Pixel Plus HD. Imazhe të mprehta, pa marrë parasysh burimin.
  Motori Philips Pixel Plus HD optimizon cilësinë e figurës për të dhënë imazhe të freskëta me kontrast të bukur. Pra, nëse jeni duke parë TV kabllor ose nga një disk, ju do të shijoni imazhe më të mprehta me të bardhë të ndritshëme dhe zeze më të thellë. 

  Porta USB Luaj videon, audion dhe fotot.

  Ndani argëtimin. Lidhni memorien tuaj USB, kamerën dixhitale, mp3 player ose pajisje tjetër multimediale në portën USB në TV tuaj për të shijuar foto, video dhe muzikë me shfletuesin e përmbajtjes në ekran të lehtë. 

   VGA Lidhni PC tuaj.

  Me hyrjen e PC-së, mund ta lidhni televizorin tuaj me një kompjuter duke përdorur një kabllo VGA 
  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 32
  GARANCIA 24MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar