Etiketa: TV16639

TELEVIZOR PHILIPS 43'' 4K UHD SMART LED 43PUS7555/12

 • 41,900Lekë

  49,900Lekë

  • Ex Tax:41,900Lekë
  • Kodi i produktit: TV16639
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TV LED PHILIPS 43PUS7555/12 4K UHD SMARTHumb veten në moment. Ky televizor Philips HDR jep cilësi të shkëlqyeshme të fotografisë plus tingull premium Dolby Atmos. Seritë, lojërat dhe sportet e transme..

  TV LED PHILIPS 43PUS7555/12 4K UHD SMART

  Humb veten në moment. Ky televizor Philips HDR jep cilësi të shkëlqyeshme të fotografisë plus tingull premium Dolby Atmos. Seritë, lojërat dhe sportet e transmetimit HDR duken vërtet të shkëlqyera. Paneli SAPHI ju jep hyrje të shpejtë në përmbajtjen që ju pëlqen


  Motori Philips P5. Cilido qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

  Motori Philips P5 jep një foto po aq brilante sa përmbajtja që ju pëlqeni. Detajet kanë dukshëm më shumë thellësi. Ngjyrat janë të gjalla, ndërsa tonet e lëkurës duken natyrale. Kontrasti është aq i freskët sa do të ndjeni çdo detaj. Lëvizja është krejtësisht e qartë.


  TV Philips 4K UHD. Foto e gjallë HDR.

  Televizori juaj Philips 4K UHD është i pajtueshëm me të gjitha formatet kryesore HDR, përfshirë HDR10 + dhe Dolby Vision. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose ndeshja finale, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.


  Imazhi dhe tingulli kinematik.

  Formatet premium të tingujve dhe videove që Dolby ofron bëjnë që përmbajtja HDR që shikoni do të duket si e vërtetë.


  Saphi Smart TV. Mënyra inteligjente për të shijuar televizorin tuaj.

  SAPHI është një sistem operativ i shpejtë dhe intuitiv që e bën Philips Smart TV-në tuaj një kënaqësi të vërtetë për t’u përdorur. Shijoni hyrjen me një buton në një menu të qartë të bazuar në ikona. Shkoni shpejt te aplikacionet e njohura Philips Smart TV duke përfshirë YouTube, Netflix dhe më shumë.


  HDR10 + . Shihni më shumë se çfarë ka synuar regjizori.

  Televizori juaj Philips është i programuar të përfitojë maksimumin e  formatit të videos HDR10 +. Nivelet e kontrastit, ngjyrës dhe shkëlqimit rregullohen nga korniza në kornizë. Hijet do të jenë më të thella. Ngjyrat do të jenë më reale.


  Koleksioni TV Philips. Netflix, Prime Video dhe më shumë.

   

  Aksesi me vetëm një buton në një menu të qartë të bazuar në ikona.

  Përdorni televizorin tuaj me lehtësi duke kaluar në aplikacionet e njohura Philips Smart TV vetëm me një buton, duke përfshirë YouTube, Netflix dhe më shumë.


  - 108 cm (43 ")

  - Smart TV

  - HDR 10+

  - Motor P5 i Figurës perfekte


  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 43
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar