Etiketa: TV16742

TELEVIZOR PHILIPS 65'' OLED 65OLED855/12 4K UHD ANDROID

 • 299,990Lekë

  379,990Lekë

  • Ex Tax:299,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV16742
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TV OLED PHILIPS 65OLED855/12 4K UHD ANDROIDKombinimi i Ambilightdhe OLED garanton një përvojë filmike mahnitese me kontrast të shkëlqyeshëm, ngjyra të gjalla dhe hije. Me këtë TV 4K, ju shihni çdo det..
  TV OLED PHILIPS 65OLED855/12 4K UHD ANDROID

  Kombinimi i Ambilightdhe OLED garanton një përvojë filmike mahnitese me kontrast të shkëlqyeshëm, ngjyra të gjalla dhe hije. Me këtë TV 4K, ju shihni çdo detaj.
  Televizori juaj Philips është i pajisur me Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Përmbajtja HDR do të pasqyrojë synimet origjinale të regjisorit. Dëgjoni tingull të gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.
  TV 65 inç vjen me procesorin e fundit të Philips. Procesori P5 me AI jep një foto aq reale sa të duket sikur mund të futesh drejt. HDR 10+ rregullon shkëlqimin nga korniza në kornizë.
  Me argëtimin Philips Ambilight TV dhe Android TV është vetëm një buton larg. Përdorni ndihmësin e integruar të Google dhe zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj përmes pajisjeve të mundësuara nga Alexa, si Amazon Echo.
  Me këtë TV Philips ju merrni një performancë të sofistikuar në dizajnin minimalist.
  Shijoni përparësitë e OLED. Ngjyrat janë më të gjalla dhe detajet në hije dhe theksime riprodhohen saktësisht. Falë Philips P5 AI Perfect Picture Engine, do të shihni imazhe të gjalla dhe detaje më të mprehta.

  E pajisur me sistemin Android dhe "Asistentin e integruar të Google", mund të përdorni aplikacionet tuaja të preferuara në çdo kohë.
  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 65
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar